אודות הבלוג

הבלוג הזה נולד מתוך הרצון שלנו ליצור ערוץ תקשורת ישיר ככל האפשר עם הלקוחות שלנו, ועם כלל משתמשי האינטרנט בישראל. זהו חלק בלתי נפרד מהניסיון המתמשך של 012 סמייל לשפר עוד ועוד את חוויית השירות והתמיכה הטכנית שאנחנו מציעים ללקוחות, ולהתאים אותה לצרכים המשתנים כל-הזמן של משתמשי האינטרנט בפרט ושירותי התקשורת בכלל.

אבל הבלוג לא מיועד רק ללקוחות שלנו. כל מי שמשתמש בשירותי תקשורת ימצא עניין (או כך אנחנו מקווים) בתכנים שנפרסם כאן. הבלוג הזה יאפשר לנו לשתף את קהילת המשתמשים בניסיון העשיר שלנו, להציע עזרה והדרכה ככל שניתן, להיות מעורבים יותר בחיים היומיומיים ברשת ולספר את הסיפור שלנו באופן כללי. אפשר להניח שעם הזמן הבלוג יהפוך למעין מוקד מקוון שבו תרוכז הפעילות שלנו ברחבי הרשת.

מי אנחנו?
את הבלוג כותבים אנשי צוות השירות והתמיכה במדיה חברתית של 012 סמייל. עוד קצת עלינו תוכלו לקרוא כאן. הצוות הוקם במטרה עיקרית אחת – להרחיב את מעגל התמיכה והשירות שמציעה החברה. אנחנו משתדלים להיות זמינים עבור קהילת הגולשים בדרכים שונות, ולתת טיפול מקיף ויעיל ככל שניתן במי שפונה אלינו, או במי שזקוק לייעוץ או עזרה טכנית ונקרה בדרכנו בצורה אחרת.

הבלוג שלנו הוא פרי עבודתם המשותפת של אנשי צוות המדיה החברתית של 012 סמייל. הצוות שלנו הוקם באחרונה, ותפקידו הבלעדי הוא ניהול הנוכחות של החברה במדיה החברתית. פרט לבלוג, אנחנו מנהלים את הפעילות של החברה בטוויטר, בפייסבוק, ביוטיוב וברשתות חברתיות נוספות. מעל הכל אנחנו משתדלים לשמש כנציגי קהילת המשתמשים בתוך מעגלי קבלת ההחלטות בחברה – בכל הדרגים.

שקיפות ואחריות

חלק מהותי מהעבודה שלנו הוא לייצג את החברה בקהילות ובפורומים השונים שבהם עולים לדיון נושאים שונים הקשורים לחברה או לשירותים שלה.
כדי לדעת שמי שנמצא איתכם בקשר בפורום הוא אכן נציג רשמי של החברה, תוכלו לבדוק בעמוד הזה מהם שמות המשתמש שבהם הוא פועל באתרים השונים. אם נתקלתם בשם משתמש הכולל את שם החברה באנגלית או בעברית ואינו נכלל ברשימות המופיעות כאן, אחת משתיים: או שהוא נפתח באחרונה וטרם עודכן, או שמדובר במשתמש שאינו מייצג את החברה באופן רשמי. כך או כך, נשמח מאוד אם תספרו לנו על כך.

הכללים המנחים אותנו

  1. גילוי נאות: בכל אתר שבו נפרסם הודעה בשם החברה נעשה זאת תוך אזכור מפורש של שם החברה, ותפקידנו בה. אנו לא מסתתרים מאחורי כינויים אנונימיים.
  2. אחריות: אנחנו עושים כל שביכולתנו להבטיח שהתשובות שאנחנו מספקים מעל גבי הפורומים יהיו נכונות ומדויקות ככל שניתן. עם זאת, גם אנחנו בני אדם וחלקנו לפחות עלולים לטעות מדי פעם.
  3. פרטיות: מטבע הדברים, טיפול בפניות של לקוחות כרוך בחשיפה לנתונים פרטיים ואישיים של הלקוח. אנחנו מחויבים לשמור עליהם בקנאות, ולעולם לא נבקש ממשתמש להעביר אלינו פרטים מזהים מעל גבי הפורום.
  4. כבוד לקהילה: אנחנו ערים לכך שלא כל מה שמותר למשתמש "פרטי" לומר בפורום, מותר גם לנציג רשמי. אנחנו מכבדים את נורמות ההתנהגות ותקנוני הפורומים השונים שבהם אנחנו משתתפים, מתוך רצון להפוך לחברי קהילה תורמים ולגיטימיים.