פייסבוק: אז מה חדש?

מאת: עידו

4 באוקטובר 2010

טיפים וטריקים

לאחרונה נוספו כמה פיצ'רים חדשים באתר, חשבנו שזה יעניין אתכם:

אלבומי תמונות: איכות, העלאה ותיוג

לאחרונה בוצע שינוי בפייסבוק אשר מאפשר העלאה של תמונות גדולות יותר, ללא הורדה משמעותית באיכות שלהן (אם כי צמצום גודלן, להתאמה לאתר). עפ"י מפתחי פייסבוק, מדובר בגידול של פי 8 לעומת המידות הקודמות ועלייה באיכות ל2048 פיקסלים (מ720). כדוגמא, מביאים בפייסבוק את גלריית התמונות הזו מנשיונל ג'יאוגרפיק אשר מדגימה את האיכות והצבעים שנשמרו בתמונות.


כמו כן, בקרוב בפייסבוק צפויה לעלות תוספת של Lightbox, אשר יאפשר פתיחת תמונה ללא מעבר לעמוד אחר, מה שיבטיח עבודה נוחה ומהירה יותר. כאשר נלחץ על תמונה בגלרייה, התמונה תיפתח במעין חלון מרחף, מעל הגלרייה עצמה ובלחיצת כפתור נוכל לסגור את החלון.

בכל הקשור לתיוג בתמונות, כבר היום ניתן להרגיש בשיפור. ממנגנון של Java Script עברו בפייסבוק ל-Flash ובתחילת פעולת ההעלאה ניתן לבחור בגודל רגיל או רזולוצייה גבוהה:

מערכת הUPLOAD

עמודים בפייסבוק: עכשיו זה מרוכז

קרה לכם שרציתם לראות מספר רב של עמודים שקשורים לנושא כלשהו ולא ידעתם מאיפה להתחיל? נכון, ניתן להשתמש בתיבת החיפוש באתר, אבל בוודאי שלא נמצא את הכל. תוספת נחמדה באתר מציגה את ה-Page Browser שמאפשר לנו למצוא כל עמוד שנרצה לפי נושאי עניין או תחום ואף לראות רשימה של חברים עם תחומי עניין משותפים לנו, עפ"י העמודים בהם הם חברים.

המידע והתמונות באדיבות הבלוג הרשמי של Facebook.

מאת:

עידו - נציג שירות לקוחות ותמיכה בגיימרים. בעלים גאה של PS3 וחי את עולם קונסולות המשחק בכלל ומשחקי הרשת בפרט.

צור קשר עם הכותב

סגור לתגובות.